Тест на логічне мислення

Тест на логічне мислення

У школі мені здавалося, що предмети української мови й математики абсолютно неподібні. Але коли я підростала, то дізналася, що мова і математика дуже близькі. Усі мови світу є структурованими й логічними системами. І логічні висловлювання передаються за допомогою граматичних конструкцій, а ми, як носії мови, без зусиль їх розпізнаємо. І навіть не розуміючи лексичного змісту, ми розпізнаємо логіку дій. Наприклад, такий тест на логічне мислення. Що ми можемо дізнатись з цього речення?

🧐Калушка з калушенятами пожмурляли за хрюквами

Видно, що калушка — іменник, пожмурляла — дієслово, а калушенята — дитинчата калушки. Ми це знаємо, тому що в українській мові є суфікс “еня”, за допомогою якого утворюються назви дитинчат. Наприклад, мопс — мопсеня, стіл — стільченя, калушка — калушеня.

З граматики ми бачимо логіку, що якась істота з дитинчатами вчинила якусь дію. Але саме те, хто і що зробив, нам незрозуміло. На цій основі можна побудувати тести, в яких ви можете знаходити логічні зв’язки, не прив’язуючись до змісту сказаного.

У мережі ви можете знайти кілька подібних тестів, але ми написали свій невеликий тест на логічне мислення про спанюш та рохкатанів. Спробуйте й поділіться результатами! Тест підходить і дітям, і дорослим.

Перейти до тесту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *