Математичний гурток “Знаменник”

Знаменник – маленький онлайн-гурток, у якому ми навчаємо дітей розв’язувати олімпіадні задачі з математики. А що таке олімпіадна математика? Це не ментальна арифметика, хоча ми і вчимо дітей лайфхакам з лічби. Це не завдання з зірочкою зі шкільного підручника, хоча деякі наші завдання доволі складні.

Олімпіадна математика складається з двох частин: цікава частина і не дуже.

Цікава математика складається з головоломок, графічних завдань, настільних ігор, лабіринтів. Цікава математика пригортає увагу дітей до предмету та у ігровій формі прокачує мислення. А ще цікава математика найкраще підходить для дошкільнят та першокласників.

Не дуже цікава частина – це вже серйозна математика для поціновувачів складних завдань та хитромудрих задач. Ми вчимося використовувати математичні концепції на кшталт принципу Дирихле або кіл Ейлера для розв’язування дитячих задачок. Вона не дуже цікава для тих, хто жодного разу не зустрічався з олімпіадною математикою та маленьких діточок. Але для дітей 3-4 класу та тих, хто вже зацікавився, це те що треба.

Наш гурток Знаменник

Оксана Знаменська та мопс

Оксана Знаменська – методистка та педагогіня, складачка робочих зошитів та інтерактивних курсів, авторка задач та ведуча онлайн-гуртка. Працює з дітьми майже 15 років, екстравагантна та ексцентрична жінка.

Вероніка Константинова – технічка спеціалістка, редактор-коректор зошитів, адміністратор онлайн-гуртка. З дітьми не працює, має прізвисько “кролик-зануда”, бо інженер-зануда.

Вероніка Константинова
Мопс Ася

Ася Мопс – почесна директриса, героїня задач, маскот й просто чемна дівчинка.