Збірник олімпіадних задач з математики

Що таке олімпіадна математика? Це додатковий курс математики, котрий вчить дитину думати та самостійно шукати рішення, а не користуватись готовими формулами. Збірник олімпіадних задач з математики для учнів 1-5 класу покаже дітям новий та чудовий світ логічних задач.

У цих збірках я зібрала найкращі задачі з наших живих та онлайн-гуртків з олімпіадної математики. Ми розв’язували ці задачі багато разів, тож я помічала, які складнощі виникають в учнів.

Завдяки цьому я розробила систему підказок: прямі питання та схеми, які підказують шлях до правильної відповіді. Але це не все. Збірник олімпіадних задач з математики також містить повні розв’язання задач, тож ви зможете порівняти ваші відповіді з моїми.

Зошити розраховані на дітей 6-12 років, для орієнтиру ви можете обрати навчальний клас школи.

Вже скоро можно буде придбати зошити онлайн, поки що триває переклад українською мовою.

☘️Збірник олімпіадних задач з математики для 1 класу

У цьому зошиті більшість задач мають розважальний характер: головоломки, лабіринти, розрізалки та найпростіші задачі, в яких потрібно рахувати в межах першої десятки.

🦋Збірник олімпіадних задач з математики для 2 класу

Задачі стають складнішими, дитині потрібно зрозуміти умову і намалювати за нею схему. Десь знадобиться рахунок в межах сотні, може зустрічатися множення, яке можна замінити на багаторазове додавання.

🌼Збірник олімпіадних задач з математики для 3 класу

Стандартні олімпійські задачі. Ви можете зустріти такі теми: таблиця логіки, аналіз з кінця, круги Ейлера, прості рівняння, інваріанти та інші.

🍉Збірник олімпіадних задач з математики для 4 класу

У цьому збірнику є “Ігри” та задачі на тему “Рух”. Усі задачі вирішуються без допомоги дробів, але діти вже знайомляться з поняттям “х”, а деякі задачі потребують рівнянь. Інваріантів в задачах стало більше. Тепер це не лише парність і дільність, а й залишки та розфарбовування.

🎓Збірник олімпіадних задач з математики для 5 класу

У цій частині ми навчимося доводити деякі твердження, використовуючи метод крайнього, доказ від протилежного, принцип Діріхле та елементи математичної індукції. Деякі задачі вимагатимуть знання дробів та рівнянь. Також ми розглянемо комбінаторні задачі, завдання з кубом та задачі на тему “оцінка плюс приклад”, в яких потрібно висунути відповідь, показати, чому вона підходить, та пояснити, чому вона найкраща.

Зошит з головоломками

Мистецтво вирішення головоломок захоплює наш розум та стимулює креативне мислення. Головоломки – це унікальні завдання, які вимагають різноманітних підходів та творчих рішень.

Більше інформації про збірки в нашому телеграм-каналі.